Vyprodáno. Škodovka nestíhá vyrábět novou Fabii. Lidé na ni čekají i přes čtyři měsíce

28.05.2015 11:09
Ve Škodě Auto se s Fabií opakuje to, co zažila předtím s Octavií a co zažívá každá automobilka při spuštění modelu, po kterém je poptávka.
Zákazníci jej většinou tolik chtějí, že si počkají.
Nová Fabie by mohla pomoct automobilce k cíli prodat v roce 2018 více než 1,5 milionu vozů.
Získat novou Škodu Fabii je náročnější, než je zákazníkům příjemné. I když automobilka mluví o čekacích dobách mezi šesti a osmi týdny, výjimkou není hlavně u verze kombi i více než čtyřměsíční doba mezi podpisem smlouvy a vlastním převzetím vozu.
"Podepsal jsem smlouvu na Fabii Combi, měl jsem čekat tři měsíce, po třech měsících mi dealer řekl, že se dodací lhůta prodloužila na čtyři měsíce, v půli čtvrtého měsíce bylo jasné, že nedojde k dodání ani v tomto termínu a doba by se prodloužila o další měsíc," potvrzuje Martin Mayer. Nakonec si raději koupil auto u jiné značky. Podobných příběhů je víc, většina zákazníků ale na svou škodovku počká.
 

Realitní kancelář Pardubice nabízí zprostředkování prodeje rodinných domů, bytů, pozemků a komerčních realit. Zajistíme financování prostřednictvím hypotéky nebo úvěru ze stavebního spoření. Realitka Pardubice nabízí služby i pro Hradec Králové, Chrudim, kraj Vysočina a okolí. www.realitkapardubice.cz

Chromeshop.cz nabízí HUD displeje a sportovní a auto kamery a Chromebooky.

Autoservis Škoda a prodej.

Značkový servis Škoda a opravny.

Přeprava osob a taxi Vysočina.

Autosalon Škoda auto.

Tachomania for Škoda auto.

Tvorba webu a SEO optimalizace - Agentura PPC MAX.

Stanice CNG a servis.