Škodovka podpoří neziskové organizace

21.01.2016 14:55
Zástupci společnosti Škoda Auto, firemních odborů KOVO a šesti neziskových organizací podepsali v uplynulých dnech memorandum k projektu Dlouhodobé zaměstnanecké sbírky. Vybrané prostředky pomohou v letech 2016 až 2018 neziskovým organizacím Život dětem, Helppes, Bezpečně na silnicích, Světluška, Orion a Český svaz ochránců přírody.
Škodovka se na poli společenské odpovědnosti firem (CSR) zaměřuje především na čtyři základní priority: pomoc dětem, technické vzdělávání, bezbariérovou mobilitu a dopravní bezpečnost. Do podpory těchto aktivit se zapojují i zaměstnanci prostřednictvím dlouhodobých zaměstnaneckých sbírek. V prvním kole projektu, v letech 2014 a 2015, takto zaměstnanci vybrali částku 1,77 mil. Kč, kterou firma zdvojnásobila.
 

Zaměstnanci určí výši a cíl příspěvku

Zaměstnanci si mohou sami určit výši svého pravidelného příspěvku i to, ke které organizaci jejich částka zamíří. Škoda Auto jako garant projektu pak bude pokračovat v takzvaném párování a částku vybranou zaměstnanci zvýší na dvojnásobek.
Nejvíce hlasů zaměstnanců získaly respektované organizace Život dětem, Helppes a Bezpečně na silnicích (které se projektu účastnily již v minulých letech), nově budou zařazeny organizace Světluška, regionální občanské sdružení Orion a místní organizace Českého svazu ochránců přírody v Mladé Boleslavi, Vrchlabí a na Rychnovsku.
 

Jistý příjem umožní náročnější projekty

„Se sbírkami zaměstnanců Škoda Auto máme velmi pozitivní zkušenost. Pravidelný a jistý příjem nám dává možnost plánovat a realizovat náročnější projekty,“ shodly se projektová manažerka Života dětem Lucie Faktorová a ředitelka obecně prospěšné společnosti Helppes Zuzana Daušová.
 

Realitní kancelář Pardubice nabízí zprostředkování prodeje rodinných domů, bytů, pozemků a komerčních realit. Zajistíme financování prostřednictvím hypotéky nebo úvěru ze stavebního spoření. Realitka Pardubice nabízí služby i pro Hradec Králové, Chrudim, kraj Vysočina a okolí. www.realitkapardubice.cz

Chromeshop.cz nabízí HUD displeje a sportovní a auto kamery a Chromebooky.

Autoservis Škoda a prodej.

Značkový servis Škoda a opravny.

Přeprava osob a taxi Vysočina.

Autosalon Škoda auto.

Tachomania for Škoda auto.

Tvorba webu a SEO optimalizace - Agentura PPC MAX.

Stanice CNG a servis.