Se škodovkami bude mobil propojený bezdrátově. Dobíjet se bude indukčně.

23.02.2016 08:09
Propojení automobilu a telefonu bude čím dál těsnější. Dnes již docela běžné zrcadlení displeje z mobilu na displej automobilu doplňuje indukční dobíjení telefonního přístroje. Nově jej bude mít i Škoda.
Na kongresu Mobile World Congress (MWC) v Barceloně představila mladoboleslavská automobilka novou technologii Wireless MirrorLink. Zrcadlení mobilního telefonu můžete mít i v nejlevnějších modelech od Škody, nové je bezdrátové propojení telefonu s multimediálním systémem. Není tedy třeba připojení kabelem, mobil se propojí pomocí wi-fi. Systém pro Škodu společně vyvinuly firmy TechniSat a RealVNC.
Druhou novinou, která se představí na letošním ženevském autosalonu, je indukční dobíjení mobilních telefonů. To bude zatím dostupné pro modely octavia a superb. Prodejní cenu zatím automobilka nesdělila.
Takzvaný phonebox je schopen indukčně (dle Qi-Standardu), nabíjet mobilní telefony, které jsou touto funkcí vybaveny. Elektrický proud prochází cívkou ve dně Phoneboxu s bezdrátovým nabíjením k příjímací cívce v telefonu.
 

Realitní kancelář Pardubice nabízí zprostředkování prodeje rodinných domů, bytů, pozemků a komerčních realit. Zajistíme financování prostřednictvím hypotéky nebo úvěru ze stavebního spoření. Realitka Pardubice nabízí služby i pro Hradec Králové, Chrudim, kraj Vysočina a okolí. www.realitkapardubice.cz

Chromeshop.cz nabízí HUD displeje a sportovní a auto kamery a Chromebooky.

Autoservis Škoda a prodej.

Značkový servis Škoda a opravny.

Přeprava osob a taxi Vysočina.

Autosalon Škoda auto.

Tachomania for Škoda auto.

Tvorba webu a SEO optimalizace - Agentura PPC MAX.

Stanice CNG a servis.