Rapid Spaceback Monte Carlo začne Škoda prodávat na podzim

05.08.2014 08:19
Citigo, yetiho i druhou generaci fabie si už pár měsíců můžete pořídit v designovém paketu Monte Carlo. Od letošního podzimu bude v tomto emotivnějším hávu dostupný i Rapid Spaceback.
Škodovek jezdí v Česku velké množství. Kdo se chce odlišit, může sáhnout buď po nabídce nějaké tuningové společnosti, případně využít oficiální nabídku přímo od automobilky. Paket Monte Carlo přináší pro vzhledově spíše usedlé škodovky více emocí. Už kombinace červené a černé, všeobecné poznávací znamení tohoto paketu, vypadá velmi efektně.
Mezi další prvky, kterými se Rapid Spaceback Monte Carlo odlišuje, patří prahové nástavce v černé barvě a zadní difuzor v témže barevném provedení. Také rámeček masky chladiče je černý, černě zabarvené jsou i světlomety a mlhovky. Základem jsou také šestnáctipalcová nebo sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny, rovněž černé.
Uvnitř najdete tříramenný volant potažený kůží s červeným obšitím a červeně obšitou manžetou řadicí páky. Nechybí ani sportovní sedačky, kryty pedálů z ušlechtilé oceli a červeně obšité černé vkládané textilní koberečky.
Rapid Spaceback Monte Carlo vychází z výbavové verze Ambition a bude nabízen se třemi zážehovými a dvěma vznětovými motory. Prodej bude zahájen na podzim, cenu zatím automobilka nesdělila.
 

Řešíte pojištění auta? Nabízím rychlé sjednání i na dálku. Zajistím maximální bonusy s využitím nejvyšší obchodní slevy! 
Stačí napsat do zprávy nebo zavolat. O zbytek se postarám.
https://www.facebook.com/finpa.cz

www.finpa.cz