O ojeté roomstery je stále zájem, prodávají se jich stovky

02.06.2016 14:20
I rok po ukončení výroby je v Česku o roomster velký zájem, měsíčně se prodají desítky až stovky těchto ojetých vozů. Škoda nyní podobně kompaktní MPV v nabídce nemá.
 
Škoda celkově za devět let produkce vyrobila 371 500 MPV roomster včetně verzí Scout nebo užitkové verze Praktik. Výrobu loni ukončila, i když se hovořilo o nástupci vycházejícím z nového VW Caddy, do výroby se nakonec nedostal.
 
„V tuto chvíli se plně koncentrujeme především na rozšíření modelové palety směrem k vozům kategorie SUV. Nově připravovaný model Kodiaq, který bude nabízen také v sedmimístné verzi, představíme již na podzim letošního roku," řekl ČTK mluvčí Škody Jozef Baláž.
 

Nejspolehlivější škodovka dle německých statistik 

Roomster patří podle statistik německých technických kontrol k nejspolehlivějším škodovkám. Technicky je příbuzný s fabií druhé generace, má stejné motory i převodovky. Případné problémy jsou dobře známé a jejich řešení dobře zdokumentované, pozornost je potřeba věnovat celkovému stavu motoru 1.2 HTP, který je v roomsteru namáhán více než ve fabii, a dále pak rozvodovým řetězům u motorů 1.2 TSI.
 
Ojetý roomster se dá pořídit od zhruba 50 000 korun. Nový se prodával za nejméně 225 000 korun.
 

Realitní kancelář Pardubice nabízí zprostředkování prodeje rodinných domů, bytů, pozemků a komerčních realit. Zajistíme financování prostřednictvím hypotéky nebo úvěru ze stavebního spoření. Realitka Pardubice nabízí služby i pro Hradec Králové, Chrudim, kraj Vysočina a okolí. www.realitkapardubice.cz

Chromeshop.cz nabízí HUD displeje a sportovní a auto kamery a Chromebooky.

Autoservis Škoda a prodej.

Značkový servis Škoda a opravny.

Přeprava osob a taxi Vysočina.

Autosalon Škoda auto.

Tachomania for Škoda auto.

Tvorba webu a SEO optimalizace - Agentura PPC MAX.

Stanice CNG a servis.