Levná značka koncernu Volkswagen přijde v roce 2018, nabídne tři modelové řady

30.06.2015 12:27
Ředitel koncernu Volkswagen Martin Winterkorn pro německý Bild potvrdil příchod nové levné značky koncernu Volkswagen. Dorazit má za tři roky, ceny se budou pohybovat mezi 8 a 10 tisíci euro (zhruba 216 až 270 tisíc korun).
Winterkorn Bildu prozradil, že by na trh měly v rámci „lidového vozu” dorazit tři modelové řady - SUV, sedan a hatchback. Pro vyspělé trhy, mezi které bez nejmenších pochyb patří i Česká republika, se s low-budget značkou nepočítá.
Mezi hlavní odbytiště tak bude patřit Indie, africké země nebo Latinská Amerika. Vozy, které mají splňovat všechny bezpečnostní a technologické standardy koncernu Volkswagen, se budou vyrábět v Číně.
O vysloveně levná, technologicky zastaralá auta s malým bezpečnostním standardem typu Tata Nano ale rozhodně nepůjde: základní cena se má pohybovat od 8 000 eur, tj. zhruba 216 tisíc korun.
 

Realitní kancelář Pardubice nabízí zprostředkování prodeje rodinných domů, bytů, pozemků a komerčních realit. Zajistíme financování prostřednictvím hypotéky nebo úvěru ze stavebního spoření. Realitka Pardubice nabízí služby i pro Hradec Králové, Chrudim, kraj Vysočina a okolí. www.realitkapardubice.cz

Chromeshop.cz nabízí HUD displeje a sportovní a auto kamery a Chromebooky.

Autoservis Škoda a prodej.

Značkový servis Škoda a opravny.

Přeprava osob a taxi Vysočina.

Autosalon Škoda auto.

Tachomania for Škoda auto.

Tvorba webu a SEO optimalizace - Agentura PPC MAX.

Stanice CNG a servis.