Fabia Combi kompletně odhalena, o tři dny dříve než bylo plánováno

01.10.2014 09:08
Namísto 2. října přímo na pařížském výstavišti ukázala Škoda Auto nový kombík už v úterý. Důvodem byl únik oficiálních fotografií, pravděpodobně ve Velké Británii. Obě karosářské verze nové fabie se ukáží na pařížském autosalonu, který začíná tento týden.
Kombi technicky i designově vychází z již dříve představené „krátké” verze. Kompletně stejná je tak nejenom příď, velmi podobná je i záď, byť samozřejmě s adekvátně rozšířeným zadním sloupkem.
Zavazadlový prostor činí 530 litrů, což je o 25 l více než u předchůdkyně popisovaného modelu. Po sklopení zadních sedadel vzroste dostupný objem na 1395 litrů. Kromě základního benzínového motoru o výkonu 44 kW je nabídka shodná s novou fabií v karosářské verzi hatchback.
 

Kompletní seznam motorů pro Fabii III

motor palivo výkon převodovky
1,0 MPI B 55 kW 5M
1,2 TSI B 66 kW 5M
1,2 TSI B 81 kW 6M, 7 DSG
1,4 TDI
N 55 kW 5M 
1,4 TDI
66 kW 
5M, 7 DSG 
1,4 TDI N 77 kW 
5M
Na evropský trh vstoupí nová fabia v listopadu, na počátku roku 2015 - v lednu - bude následovat nový model Fabia Combi. Ceny automobilka zveřejní v průběhu pařížského autosalonu.
 

Realitní kancelář Pardubice nabízí zprostředkování prodeje rodinných domů, bytů, pozemků a komerčních realit. Zajistíme financování prostřednictvím hypotéky nebo úvěru ze stavebního spoření. Realitka Pardubice nabízí služby i pro Hradec Králové, Chrudim, kraj Vysočina a okolí. www.realitkapardubice.cz

Chromeshop.cz nabízí HUD displeje a sportovní a auto kamery a Chromebooky.

Autoservis Škoda a prodej.

Značkový servis Škoda a opravny.

Přeprava osob a taxi Vysočina.

Autosalon Škoda auto.

Tachomania for Škoda auto.

Tvorba webu a SEO optimalizace - Agentura PPC MAX.

Stanice CNG a servis.